Back

O nas
linia

Kadry SSA zasila grono specjalistów, którzy od lat zajmowali się m.in: ochroną najważniejszych osób w kraju, wykrywaniem oraz zbieraniem materiałów dowodowych do przestępstw, obserwacją oraz ściganiem ich sprawców, a także poszukiwaniem osób ukrywających się i zaginionych.

Nasza wiedza i doświadczenie, a także niezłomność w dążeniu do celu są teraz na wyciągniecie Państwa ręki. W naszych działaniach używamy specjalistycznego sprzętu technicznego i teleinformatycznego.

Nasze szeregi zasilają: policjanci z wydziałów kryminalnych, wydziałów techniki operacyjnej, pododdziałów antyterrorystycznych, centralnego biura śledczego policji (CBŚP), służby ochrony państwa (SOP - dawniej biura ochrony rządu BOR) a także agencji wywiadu wojskowego.

Zapraszamy do współpracy

  • Dysponujemy bogatym zapleczem zarówno technicznym jak i osobowym.
  • Działamy na podstawie certyfikatu o nr wydanym przez
  • Nasze usługi świadczymy na terenie w zakresie usług dla klientów indywidualnych, firm oraz ochrony osobistej w dobrych warunkach cenowych.
  • Zawsze realnie oceniamy swoje możliwości jednocześnie nie ustając w poszukiwaniu rozwiązań i sprostaniu oczekiwań naszych klientów.

 

Jak pracujemy

Każdą sprawę zaczynamy od rozmowy / spotkania z klientem, aby uzyskać jak najwięcej informacji na jej temat oraz poznać szczegółowo oczekiwania klienta. Bardzo cenne są dla nas również wszystkie inne źródła informacji, które jesteście Państwo w stanie nam udostępnić np. dokumenty, zdjęcia, materiały wideo.

W oparciu o uzyskane informacje i oczekiwania klienta staramy się szacunkowo ocenić koszty działań i omówić je z Państwem. Zawsze realnie oceniamy swoje możliwości jednocześnie nie ustając w poszukiwaniu rozwiązań i sprostaniu oczekiwań naszych klientów.

Z każdym klientem podpisujemy umowę na nasze usługi, po czym przystępujemy do realizacji.

Na każdym możliwym etapie kontaktujemy się z Państwem i omawiamy stan realizacji wykonywanego przez nas zadania, abyście Państwo mieli świadomość naszych działań oraz ich zaawansowania.

Po zakończeniu działań przedstawiamy Państwu szczegółowy ustny i pisemny raport z naszych działań zawierający również, jeśli jest takie wskazanie, dodatkowe materiały dokumentujące nasze czynności i efekty (np. dokument, materiał zdjęciowy, video).

 

szkolenia

 

Partnerzy

 

Za sukcesem działań naszej kadry stoją nie tylko nasi stali pracownicy,
ale także grupa profesjonalistów współpracujących z nami w takich obszarach jak:

PSYCHOLODZY

Trudne momenty dla Ciebie lub Twoich bliskich często powodują problemy emocjonalne. Sztab wykwalifikowanych psychologów pomoże Ci przejść przez ten czas. W trudnych dla klientów sytuacjach, z którymi nie potrafią sobie poradzić oferujemy skorzystanie z naszej profesjonalnej pomocy psychologa.

PRAWNICY

Bardzo często prowadzone przez nas śledztwa kończą się rozwodami lub sprawami karnymi. Pragniemy wesprzeć Cię także po zakończeniu naszej pracy i oddać w ręce specjalistów.
linia
Telefon alarmowy
579 007 007
Skontaktuj się z nami. Infolinia jest dostępna 24H/7. Jeśli masz pytanie zadzwoń proszę - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!!! Zadzwoń do nas!!! CZYM NASZA FIRMA SIĘ ZAJMUJE? O NAS! Nasza firma to przede wszystkich Agencja detektywistyczna, prywatny detektyw, biuro detektywistyczne, sprawy rozwodowe, sprawy rozwodowe detektyw Małe Trójmiasto Kaszubskie, najlepszy detektyw, prywatny detektyw do wynajęcia, wynajem detektywa, agencje detektywistyczne: Gdynia, Wejherowo, Reda, Rumia, Puck, Władysławowo, Jastarnia, Bolszewo, Luzino oraz Lębork i okolice... Chcesz poznać cennik usług, które wykonujemy? Skontaktuj się z nami proszę telefonicznie bądź mailowo, odpowiemy na wszystkie pytania! Zadowolenie i dobra obsługa klienta jest dla nas priorytetem!
kontakt