Back

Usługi dla firm
linia

USTALENIE MAJĄTKU FIRMY

 

Zastanawia Cię kondycja finansowa przyszłego wspólnika ? Działania na własną rękę nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Nasz zespół skutecznie ustali faktyczny stan majątkowy potencjalnego partnera biznesowego. Wykonujemy precyzyjny wywiad po czym przez działania operacyjne weryfikujemy zebrine informacje.

WYWIAD GOSPODARCZY

 

Nikt z nas nie jest zainteresowany rozpoczęciem biznesu z nierzetelną lub niewiarygodną firmą. Własnie dlatego oferujemy Ci dyskretne dotarcie do naistotniejszych informacji, które sprawią, że nie będziesz obawiał się finału swoich inwestycji.

Zrealizoany przez nas wywiad gospodarczy da Ci te pewność I pozwoli skupić się na biznesie.

WERYFIKACJA PRACOWNIKÓW

 

Tworzenie dobrego i uczciwego zespołu w firmie to niełatwe zadanie. Warto więc na wstępie sprawdzić czy czy przyszły pracownik nie naraził poprzedniej firmy na straty lub nie działał  na jej niekorzyść.

Przeprowadzimy dla Ciebie rzetelną weryfikacje w oparciu o pełną dyskrecje.

 

MONITORING GPS

 

Chcesz mieć pod kontrolą działania Twoich pracowników?

Ułatwimy Ci ocenę efektywności  pracowników oraz zidentyfikujemy zachowania, które nie tylko nie są pożądane, a może wręcz niezgodne z prawem. Wykryjemy dla Ciebie jeśli ktoś z Twoich pracowników zajmuje się prywatnymi sprawami w czasie godzin pracy lub dopuszcza się niszczenia mienia należącego do firmy.

WINDYKACJA

 

Problem z dłużnikami ?

Mija kolejny miesiąc, a na Twoim koncie dalej brakuje należności.

Każde działanie kończy się tylko niespełnioną obietnicą… Zajmujemy się między innymi wzywaniem dłużnika do zapłaty, prowadzeniem wszelkich działań zmierzających do skłonienia go do dobrowolnej spłaty długu oraz prowadzeniem negocjacji co do sposobu i terminu spłaty zobowiązań.

WERYFIKACJA DOKUMENTÓW

 

Sfałszowane dokumenty mogą stanowić powód do dużych strat moralnych i finansowych. Sprawdzimy dla Ciebie ich autentyczność pod względem merytorycznym lub rachunkowym czy tez formalnym. Nasi specjaliści ocenią dla Ciebie prawdziwość przedstawionych materiałów oraz upewnią Cię w przekonaniu czy podpisała je właściwa osoba. Przygotujemy dla Ciebie pełną ekspertyzę naszych działań.

Competition check - sprawdzenie konkurencji

 

Chcesz rozpocząć nowy biznes lub sprawdzić jakie usługi ma konkurencja, a z przyczyn oczywistych nie chcesz sam tego zrobić? Dokonamy szczegółowego sprawdzenia działań, polityki cenowej oraz jakości pracy konkurencji w oparciu o wspólnie uzgodnione parametry i przedstawimy Ci, a jeśli to możliwe również pokażemy Ci jak działają Twoi oponenci.

Tajemniczy klient

 

Chciałbyś mieć pewność że Twoi pracownicy świadczą usługi na najwyższym poziomie w każdym czasie i w każdej sytuacji? Zleć to nam. Uzgodniwszy zakres sprawdzenia przeprowadzimy symulwany zakup usług i udokumentujemy pogladowo pracę Twoich pracownikow abyś mógł naocznie przekonać się czy trzymają się procedur i efektywnie realizują obowiązki.

linia
Telefon alarmowy
579 007 007
Skontaktuj się z nami. Infolinia jest dostępna 24H/7. Jeśli masz pytanie zadzwoń proszę - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!!! Zadzwoń do nas!!! CZYM NASZA FIRMA SIĘ ZAJMUJE? O NAS! Nasza firma to przede wszystkich Agencja detektywistyczna, prywatny detektyw, biuro detektywistyczne, sprawy rozwodowe, sprawy rozwodowe detektyw Małe Trójmiasto Kaszubskie, najlepszy detektyw, prywatny detektyw do wynajęcia, wynajem detektywa, agencje detektywistyczne: Gdynia, Wejherowo, Reda, Rumia, Puck, Władysławowo, Jastarnia, Bolszewo, Luzino oraz Lębork i okolice... Chcesz poznać cennik usług, które wykonujemy? Skontaktuj się z nami proszę telefonicznie bądź mailowo, odpowiemy na wszystkie pytania! Zadowolenie i dobra obsługa klienta jest dla nas priorytetem!
kontakt