Back

Usługi detektywistyczne
linia

SPRAWY ROZWODOWE

 

Rozstania bywają bardzo emocjonujące i należą do bolesnych przeżyć. Często kierują nami wtedy skrajne emocje, dlatego też warto oddać sprawy w ręce zawodowców.

Pomożemy Ci sprawdzić uczciwość Twojego małżonka, a jeśli te podejrzenia się sprawdzą zbierzemy materiał dowodowy do ewentualnej sprawy rozwodowej.

Szeroko rozumiana obserwacja

 

Masz dziwne poczucie, że ktoś cały czas Cię śledzi?

Wykwalifikowany zespół dokona dyskretnej obserwacji w celu sprawdzenia czy nie jesteś obserwowany, czy przypadkiem Twój dom, mieszkanie nie jest celem złodzieja.

Obserwacja jest jedną z najefektywniejszych metod pozyskiwania informacji.

Zebrane przez naszą agencję detektywistyczną materiały dowodowe (wideo, zdjęcia, rozmowy) zawsze dostarczają rzetelnych i wiarygodnych informacji.

Mobbing w pracy

 

Codzienność w postaci pracy powoduje u Ciebie permanentny stres? Szef jest wobec Ciebie niesprawiedliwy i zachowuje się niewłaściwie.  Czujesz się wręcz poniżany i z każdym dniem jest tylko gorzej.

Zebranie dowodów na niegodziwe zachowanie szefostwa nie jest łatwym zadaniem, dlatego też oferujemy Ci naszą profesjonalną pomoc w tym zakresie.

Zbierzemy dla Ciebie dowody, które pozwolą wywalczyć Ci to na czym Ci zależy.

 

Poszukiwanie osób zaginionych

 

Ukochane dziecko wpadło w złe toważystwo? Mąż ma problemy hazardowe? Pewnego dnia wyszli z domu I nie ma ich do tej pory?

Możliwości jest wiele...

Organy ścigania mają pełne ręce roboty, będziesz kolejną liczbą statystyczną w ich tabelkach, ale nie dla nas!

Dla nas będziesz priorytetem, nasi detektywi dołążą wszystkich starań I poruszą niebo I ziemię aby odnaleźć Twoich najbliższych.

Pobieranie materiału genetycznego i badania DNA

 

Potrzebujesz materiału porównawczego do badań DNA lecz nie wiesz jak go pozyskać?

Specjaliści z długoletnim doświadczeniem dzięki kreatywności i odpowiedniej legendzie zdobędą potrzebne materiały szybko i sprawnie.

 Gwarantujemy uzyskanie pewnych i całkowicie poufnych informacji wynikających ze wszystkich przeprowadzanych i dokonywanych badań,analiz i ekpertyz.

 

Poszukiwanie osób ukrywających się

 

Dłużnik ukrywa się, a potrzebujesz przecież tych pieniędzy! Mówił że kocha, 9 miesięcy potem pojawia się owoc miłości a jego nie ma?

Zleć poszukiwania profesjonalistom – szybko i sprawnie znajdziemy poszukiwaną przez Ciebie osobę.

Monitoring

 

Zatrudnienie opiekunki to trudny krok w życiu każdej rodziny.

Pomożemy Ci przekonać się czy wybrana przez Ciebie niania to trafny wybór czy wręcz przeciwnie.

Po zakończeniu naszych działań przekażemy Ci raport, szczegółowo analizujący obserwowaną osobę.

 

linia
Telefon alarmowy
579 007 007
Skontaktuj się z nami. Infolinia jest dostępna 24H/7. Jeśli masz pytanie zadzwoń proszę - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!!! Zadzwoń do nas!!! CZYM NASZA FIRMA SIĘ ZAJMUJE? O NAS! Nasza firma to przede wszystkich Agencja detektywistyczna, prywatny detektyw, biuro detektywistyczne, sprawy rozwodowe, sprawy rozwodowe detektyw Małe Trójmiasto Kaszubskie, najlepszy detektyw, prywatny detektyw do wynajęcia, wynajem detektywa, agencje detektywistyczne: Gdynia, Wejherowo, Reda, Rumia, Puck, Władysławowo, Jastarnia, Bolszewo, Luzino oraz Lębork i okolice... Chcesz poznać cennik usług, które wykonujemy? Skontaktuj się z nami proszę telefonicznie bądź mailowo, odpowiemy na wszystkie pytania! Zadowolenie i dobra obsługa klienta jest dla nas priorytetem!
kontakt