Back

Ochrona personalna
linia

Pełnimy także świadczenia w zakresie ochrony osobistej.

Zapewniamy bezpieczeństwo wg Twoich wymagań.

Nasz wykwalifikowany zespół całkowicie szanuje Twoją prywatność zachowując całkowita dyskrecje. Gwarantujemy Ci skuteczną ochronę, która daje zarazem naszym klientom poczucie swodoby I komfortu. W zakres naszych usług wchodzi fizyczna oraz techniczna ochrona Klienta oraz jego najbliższych.

Nasz team zarówno w zadaniach indywidualnych jak i grupowych posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas usług.

Jesteśmy wykwalifikowaną grupą, która specjalizuje się w profesjonalnej pomocy w ochronie życia, zdrowia, mienia i informacji, przed bezprawnym działaniem osób trzecich Zaangażowanie, które wkładamy w wykonywanie nałożonych obowiązków, dopełnione o szkolenia oraz realizacje zadań, sprawiają, że nasze usługi odpowiadają najwyższym standardom.

linia
Telefon alarmowy
579 007 007
Skontaktuj się z nami. Infolinia jest dostępna 24H/7. Jeśli masz pytanie zadzwoń proszę - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!!! Zadzwoń do nas!!! CZYM NASZA FIRMA SIĘ ZAJMUJE? O NAS! Nasza firma to przede wszystkich Agencja detektywistyczna, prywatny detektyw, biuro detektywistyczne, sprawy rozwodowe, sprawy rozwodowe detektyw Małe Trójmiasto Kaszubskie, najlepszy detektyw, prywatny detektyw do wynajęcia, wynajem detektywa, agencje detektywistyczne: Gdynia, Wejherowo, Reda, Rumia, Puck, Władysławowo, Jastarnia, Bolszewo, Luzino oraz Lębork i okolice... Chcesz poznać cennik usług, które wykonujemy? Skontaktuj się z nami proszę telefonicznie bądź mailowo, odpowiemy na wszystkie pytania! Zadowolenie i dobra obsługa klienta jest dla nas priorytetem!
kontakt